Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificat instalatii de limitare si stingere incendii

Număr anunț
DA22874194
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA DE INVESTITII URBAN SRL (CUI RO7089677)
Furnizor / câștigător
AVA STING SRL (CUI 16659548)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.202,20 RON
Valoare atribuită
3.202,20 RON
Data publicării
19.04.2019 09:56
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.202,20 RON

din 3.202,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.