Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recertificarea sistemului de mangement al calitatii, mediului, sanatatii si securitatii ocupationale
- Număr anunț
- DA22869727
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI RO15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 14:43
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.900 RON
din 18.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro