Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set hematii test A1BO pentru metoda globulara ,ID Control intern de calitate-Set controlul intern pe
- Număr anunț
- DA22889279
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
- Cod CPV
- 33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570 RON
- Valoare atribuită
- 570 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 14:08
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570 RON
din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro