Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET OCHELARI DE PROTECTIE SI SEMIMASTI CONFORM ANUNT ADV1073649
- Număr anunț
- DA22889082
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33735100-2 · Ochelari de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.621,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.621,14 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 14:00
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 15:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.621,14 RON
din 1.621,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro