Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salicilat de sodiu, pentru analiza EMSURE®. Puritate = 99.5%.Sodium salicy Producator Merck Germania

Număr anunț
DA22882421
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352 RON
Valoare atribuită
352 RON
Data publicării
22.04.2019 09:14
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352 RON

din 352 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.