Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente de radioprotectie

Număr anunț
DA22885273
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL (CUI RO29724745)
Cod CPV
35113420-9 · Imbracaminte de protectie impotriva agentilor nucleari si radiologici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.804 RON
Valoare atribuită
2.804 RON
Data publicării
22.04.2019 11:15
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.804 RON

din 2.804 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.