Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anunt ziar, pagina interior, color, felicitare
- Număr anunț
- DA22885122
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIG (CUI 4495123)
- Furnizor / câștigător
- MANAGER SRL (CUI RO14522462)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 11:09
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100 RON
din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro