Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 70,0% sub estimat
Felicitare online
- Număr anunț
- DA22883485
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- INTERNET TEAM S.R.L. (CUI RO14388248)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON 70,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2019 10:01
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 2.500 RON estimat
70,0%
Adjudecat la 30,0% din estimat · economie 1.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.