Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furniz anvelope, schimb anvelope de iarna cu anvelope de vara, depozitare 6 luni, pt. auto B 145 WMA

Număr anunț
DA22880886
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
ECHILIBRUM SERVICE SRL (CUI RO18103629)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
19.04.2019 16:29
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.