Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii emitere asigurare obligatorie RCA si facultativa CASCO

Număr anunț
DA22889974
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PAZA ARAD (CUI 5343727)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.729 RON
Valoare atribuită
4.729 RON
Data publicării
22.04.2019 14:38
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.729 RON

din 4.729 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.