Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memory stick 32GB Kingston Data Traveler 100 Gen 3 DT100G3/32GB USB3.0 (TV0.10), 15 BUC. PT. CCS CJ

Număr anunț
DA22884619
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,50 RON
Valoare atribuită
376,50 RON
Data publicării
22.04.2019 10:48
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,50 RON

din 376,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.