Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SURUBELNITA CU 33 BITI STANLEY
- Număr anunț
- DA22887621
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44512800-0 · Surubelnite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57,42 RON
- Valoare atribuită
- 57,42 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 12:56
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57,42 RON
din 57,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro