Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de demolare cosuri de fum pentru CSEI Roman

Număr anunț
DA22882297
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 2613893)
Furnizor / câștigător
LAURIAN CONSTRUCT DESIGN (CUI 36270382)
Cod CPV
45111100-9 · Lucrari de demolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.612,42 RON
Valoare atribuită
180.612,42 RON
Data publicării
22.04.2019 09:07
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180.612,42 RON

din 180.612,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.