Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziţia directă de produse de promovare a judetului Teleorman – Consiliul Judetean Teleorman
- Număr anunț
- DA22879680
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI RO17581153)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.800 RON
- Valoare finală
- 36.800 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 13:59
- Data finalizării
- 22.04.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.