Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet lunar intretinere si reparare echipamente
- Număr anunț
- DA22889075
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- ACTIV SYSTEM TOOLS SRL (CUI RO15829636)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.880 RON
- Valoare atribuită
- 20.880 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 14:00
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.880 RON
din 20.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro