Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere masini/HD15CSS

Număr anunț
DA22888615
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR PETROSANI (CUI 4374857)
Furnizor / câștigător
G&M DENI SRL (CUI RO15173964)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,70 RON
Valoare atribuită
701,70 RON
Data publicării
22.04.2019 13:40
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,70 RON

din 701,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.