Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Distrugator documente Peach CD crosscut 10coli cos 21L part5x16mm P-4 PS500-40 510912, 6 BUC.
- Număr anunț
- DA22884466
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 35511200-1 · Distrugatoare si fregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.455,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.455,60 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 10:42
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.455,60 RON
din 1.455,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro