Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MANIPULARE A INCARCATURILOR
- Număr anunț
- DA22882574
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
- Furnizor / câștigător
- MARIMAR M.M. SRL (CUI RO10518957)
- Cod CPV
- 63110000-3 · Servicii de manipulare a incarcaturilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 09:21
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro