Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MANIPULARE A INCARCATURILOR

Număr anunț
DA22882329
Autoritate contractantă
JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
Furnizor / câștigător
MARIMAR M.M. SRL (CUI RO10518957)
Cod CPV
63110000-3 · Servicii de manipulare a incarcaturilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.077,60 RON
Valoare atribuită
13.077,60 RON
Data publicării
22.04.2019 09:08
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.077,60 RON

din 13.077,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.