Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul sanatatii si securitatii in munca si al situatiilor de urgenta
- Număr anunț
- DA22888364
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE ECONOMICO SOCIALA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 9925566)
- Furnizor / câștigător
- SANASEC SRL (CUI RO19116422)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.496 RON
- Valoare atribuită
- 2.496 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 13:28
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.496 RON
din 2.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro