Ofertă acceptată
Cumpărare directă
prestări servicii de actualizare software legislativ pentru perioada 01.05 -31.12.2019
- Număr anunț
- DA22882715
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI RO6756055)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760 RON
- Valoare atribuită
- 760 RON
- Data publicării
- 22.04.2019 09:27
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
760 RON
din 760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro