Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitia pachete servicii de organizare evenimente culturale in strainatate
- Număr anunț
- DA22857316
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE "LIVIU BORLAN"MARAMURES (CUI 3627811)
- Furnizor / câștigător
- PUI DE MOROŞAN SRL (CUI 35743962)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.250 RON
- Valoare atribuită
- 101.250 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 13:56
- Termen limită
- 24.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101.250 RON
din 101.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro