Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASOLE USCATA

Număr anunț
DA22881256
Autoritate contractantă
GRADINITA STELUTA (CUI 7853536)
Furnizor / câștigător
DORIS TOTAL IMPEX SRL (CUI RO15963262)
Cod CPV
03221210-1 · Fasole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,10 RON
Valoare atribuită
110,10 RON
Data publicării
20.04.2019 13:55
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 17:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,10 RON

din 110,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.