Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitia serviciului de mentenanta si service pentru echipamente IT
- Număr anunț
- DA22881085
- Autoritate contractantă
- SCOALA NATIONALA DE GREFIERI Bucuresti (CUI 13522812)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.992 RON
- Valoare atribuită
- 2.992 RON
- Data publicării
- 19.04.2019 18:23
- Termen limită
- 27.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.992 RON
din 2.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro