Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei cutie viteze 80W90 1L

Număr anunț
DA22895147
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
Cod CPV
09211900-0 · Uleiuri lubrifiante pentru tractiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,95 RON
Valoare atribuită
133,95 RON
Data publicării
23.04.2019 10:15
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,95 RON

din 133,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.