Ofertă acceptată Cumpărare directă

AV-SET PRIMEplus R 4008

Număr anunț
DA22892247
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.650 RON
Data publicării
23.04.2019 07:15
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.650 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.