Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIDON CU APA PENTRU DOZATOR, 19L

Număr anunț
DA22890062
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 370 Ionesti (CUI 26297747)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
Cod CPV
39221140-0 · Bidoane de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,50 RON
Valoare atribuită
160,50 RON
Data publicării
22.04.2019 14:41
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,50 RON

din 160,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.