Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ac anestezie spinala G22( negru )–bizou Quincke-SPINOCAN®G 22 x 3½” 0,70 mm x 88 mm- 4507908-01

Număr anunț
DA22892656
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,50 RON
Valoare atribuită
162,50 RON
Data publicării
23.04.2019 08:26
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,50 RON

din 162,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.