Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ace biopsie renala

Număr anunț
DA22884221
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.770 RON
Valoare atribuită
4.770 RON
Data publicării
22.04.2019 10:32
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.770 RON

din 4.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.