Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cf anunt ADV 1069376

Număr anunț
DA22891043
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746,36 RON
Valoare atribuită
746,36 RON
Data publicării
22.04.2019 15:25
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
22.04.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746,36 RON

din 746,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.