Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziția a 70 pachete cu materiale de promovare

Număr anunț
DA22877843
Autoritate contractantă
Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
Furnizor / câștigător
ROYAL & ROBERT SRL (CUI 28636220)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.954 RON
Valoare atribuită
44.954 RON
Data publicării
19.04.2019 12:28
Termen limită
24.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.954 RON

din 44.954 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.