Ofertă refuzată Cumpărare directă

COTLET SI CEAFA DE PORC

Număr anunț
DA22863783
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA CRISTAL (CUI 4454930)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245,96 RON
Valoare finală
1.245,96 RON
Data publicării
18.04.2019 10:43
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.