Ofertă acceptată
Cumpărare directă
patiserie
- Număr anunț
- DA22894031
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI RO2842919)
- Furnizor / câștigător
- YUMMY CAFE S.R.L. (CUI 37803890)
- Cod CPV
- 15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525 RON
- Valoare atribuită
- 525 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 09:33
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
525 RON
din 525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro