Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDE ENDOTRAHEALE NR. 7,5 CU BALONAS

Număr anunț
DA22899939
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
23.04.2019 13:27
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.