Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inspectie tehnica periodica al autoturismelor
- Număr anunț
- DA22895292
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
- Furnizor / câștigător
- Gezzinchirieri SRL-D (CUI RO34394309)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,09 RON
- Valoare atribuită
- 252,09 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 10:21
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,09 RON
din 252,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro