Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Stihl - FS 55 Motocoasa GSB 230-2 +Stihl - AUTOCUT 25-2

Număr anunț
DA22894188
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
METATOOLS SRL (CUI RO11013871)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.074,43 RON
Valoare atribuită
1.074,43 RON
Data publicării
23.04.2019 09:40
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.074,43 RON

din 1.074,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.