Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAC FLEX TUCAI 1/2-1/2 L60, RAC FLEX TUCAI 1/2-1/2 L30, MECANISM INC LIV

Număr anunț
DA22892295
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,94 RON
Valoare atribuită
53,94 RON
Data publicării
23.04.2019 07:35
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,94 RON

din 53,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.