Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare a proiectrelor aferente lucrarilor de investitiiServicii de analiza sau consu

Număr anunț
DA22891923
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (PRIMARIA CUZA VODA, JUDETUL CALARASI) (CUI 3796896)
Furnizor / câștigător
PATRIM CONSTRUCT SRL (CUI RO37723880)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
22.04.2019 16:36
Termen limită
27.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.