Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii schimb anvelope iarna/vara anunt publicitate ADV1068186
- Număr anunț
- DA22806789
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
- Furnizor / câștigător
- FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI RO25672635)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.790 RON
- Valoare atribuită
- 2.790 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 09:22
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.790 RON
din 2.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro