Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimare maiou echipament baschet

Număr anunț
DA22893195
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA (CUI 18001335)
Furnizor / câștigător
RUSU ION TUDOR INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26414146)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
23.04.2019 08:58
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.