Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A3 Office 80 g/mp, 500 coli/top

Număr anunț
DA22902098
Autoritate contractantă
Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.398 RON
Valoare atribuită
2.398 RON
Data publicării
23.04.2019 15:00
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.398 RON

din 2.398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.