Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED 21.5 VGA, DVI FULL HD

Număr anunț
DA22900281
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598 RON
Valoare atribuită
598 RON
Data publicării
23.04.2019 13:43
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598 RON

din 598 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.