Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mapa cu elastic Esselte Economy
- Număr anunț
- DA22899666
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU (CUI 4722463)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50 RON
- Valoare atribuită
- 50 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 13:16
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50 RON
din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro