Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie

Număr anunț
DA22898945
Autoritate contractantă
COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,99 RON
Valoare atribuită
219,66 RON
Data publicării
23.04.2019 12:46
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,66 RON

din 218,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.