Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pigment Ink Tank PFI-1100 Matte Black iPF PRO-2000/4000/4000S/6000/6000S
- Număr anunț
- DA22897516
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,80 RON
- Valoare atribuită
- 261,80 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 11:48
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
261,80 RON
din 261,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro