Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELASTICE BANI DIAM 85MM
- Număr anunț
- DA22897498
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,50 RON
- Valoare atribuită
- 19,50 RON
- Data publicării
- 23.04.2019 11:47
- Termen limită
- 28.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,50 RON
din 19,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro