Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPSE 24/6 NOKI

Număr anunț
DA22897091
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,56 RON
Valoare atribuită
18,56 RON
Data publicării
23.04.2019 11:31
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,56 RON

din 18,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.