Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGRAFE BIROU 28MM

Număr anunț
DA22896679
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,85 RON
Valoare atribuită
8,85 RON
Data publicării
23.04.2019 11:16
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,85 RON

din 8,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.