Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80GR Mondi PENTRU COPIATOARE DE MARE VITEZA!!! Grad de alb %: 109.8

Număr anunț
DA22895791
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763 RON
Valoare atribuită
763 RON
Data publicării
23.04.2019 10:40
Termen limită
28.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

763 RON

din 763 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.