Ofertă refuzată Cumpărare directă

necesitate rechizite materiale curatenie

Număr anunț
DA22863379
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CERNATESTI (CUI 29196984)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.371,02 RON
Valoare finală
1.371,02 RON
Data publicării
18.04.2019 10:28
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
23.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.